Культурна спадщина та видатні постаті краю

З 19 по 25 березня в районі проходить конкурс "Культурна спадщина та видатні постаті краю" по наповненню україномовного розділу Вікіпедії матеріалами про об'єкти культурної спадщини українських етнічних територій: визначне місце, споруду (витвір), комплекс (ансамбль), їхні частини, пов'язані з ними рухомі предмети, а також території чи водні об'єкти, інші природні, природно-антропогенні або створені людиною об'єкти незалежно від стану збереженості, що донесли до нашого часу цінність з археологічного, естетичного, етнологічного, історичного, архітектурного, мистецького, наукового чи художнього погляду і зберегли свою автентичність, а також про відомих людей. В рамках конкурсу будуть охоплені в першу чергу регіони України — але учасники можуть також створювати статті про українські етнічні території за межами України.

Культурна спадщина

Конкурс організований ГО «Вікімедіа Україна». Головний інформаційний партнер — Українська бібліотечна асоціація, Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.

16 березня бібліотекарі району ознайомилися з умовами конкурсу, з вимогами до написання статей у Вікіпедію, створили команду з працівників Хорольської ЦРБ, які організують роботу по проведенню конкурсу. А також була визначена кількість учасників конкурсу і складений список статей про наш Хорольський край і його знаменитих людей.

Кiлькiсть переглядiв: 300

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.