Літературно-мистецька замальовка "Свіча запалена від серця"

9 березня 2017 року працівниками центральної районної бібліотеки спільно з Хорольською дитячою музичною школою було проведено літературно-мистецьку замальовку „Свіча запалена від серця”, присвячену 203-ій річниці від дня народження українського поета Тараса Шевченка.

Захід був проведений в Хорольській районній книгозбірні для учнів 8 та 9 класів Хорольської гімназії. Ведучі свята Оксана Левіна та Ірина Редька познайомили присутніх із життєвим, творчим шляхом видатного письменника та його малярською спадщиною.

ведучі заходу

Для учнів було висвітлено кілька аспектів із життя видатного українського Кобзаря: Шевченко-художник і його світлини, що дійшли до нашого часу та вшанування пам’яті Тараса Григоровича в українському і світовому кінематографі.

Учні гімназії

Бібліотечні працівники Світлана Сєннікова, Неля Бурчак, Олена Радченко та Олена Сістук розповіли учням про найвідоміші картини Шевченка-художника: „Циганка-ворожка”, „Катерина”, портрети Ганни Закревської, Пантелеймона Куліша, Карла Брюллова, Івана Сошенка, офорти „Старости”, „Дари в Чигирині”, роботи виконані сепією „Байгуші” та „Небо Казахстану”, серії малюнків „Мальовнича Україна”, автопортрети художника різних років.

Олена Радченко

Протягом заходу звучали поетичні твори Великого Кобзаря та вірші присвячені його пам’яті, лунали пісні, покладені на слова геніального поета, у виконанні вихованок дитячої музичної школи Нелі Парнюк – учениці Мусіївської ЗОШ (клас гри на бандурі), Інни Жолубак – учениці Андріївської ЗОШ (клас гри на бандурі) та Марії Махно, учениці Хорольської гімназії (клас вокального співу). Разом з учнями дарували своє мистецтво викладачі дитячої музичної школи Ірина Мельник та Людмила Мартьян.

Пісня у виконаннні

До заходу була підготовлена мультимедійна презентація бібліотекарем відділу збереження літератури Каріною Мурашко.

В кінці літературно-мистецької замальовки присутні ознайомилися з книжковою виставкою „Апостол правди і любові” по творчості Тараса Шевченка.

Кiлькiсть переглядiв: 139

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.