До Дня українського добровольця "Не зраджу тебе, Україно!"

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості Верховна Рада України постановила щорічно відзначати в Україні День українського добровольця.

Саме цій знаменній події 14 березня 2017 року у районній бібліотеці м. Хорол відбувся захід по вшануванню мужніх людей, які по справжньому люблять Україну - добровольців, які першими вийшли на майдан, першими стали на захист Батьківщинии і поїхали в зону антитерористичної операції і мирних людей, які на добровільній основі стали волонтерами. Саме їм – героям сучасної України, нашим землякам – учасникам добровільних об’єднань, присвячений захід «Не зраджу тебе, Україно!».

Захід був проведений для учнів Міжрегіонального центру та учнів 9-х класів Хорольської спеціалізованої школи №1. Ведучі зустрічі Оксана Левіна та Ірина Редька розповіли присутнім про воїнів-хорольців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, про волонтерську допомогу, що надає населення району захисникам Вітчизни та учасників Революції Гідності, які приймали участь в подіях революційного майдану 2013-2014 років.

Левіна і Редька

На зустрічі були присутні Воїни, учасники АТО Олександр Кунатенко, Валерій Соболь, Валентин Пономаренко, Олександр Стеценко та Валентин Тютюнник.

Гості заходу

З розповіддю про свого чоловіка-воїна, який зараз перебуває в зоні АТО виступила Олена Сістук. Протягом заходу звучали поетичні твори самодіяльних авторів Хорольщини Любові Новак та Катерини Штомпель у авторському виконанні та твори наших земляків Сергія Гаркавенка, Світлани Шульги у виконанні бібліотекарів Світлани Сєннікової і Олени Радченко. У виконанні ансамблю „Журавка” (керівник – заслужений працівник культури України А. Крутько) звучали пісні, присвячені воїнам-добровольцям.

Сістук Л. Новак Штомпель Сєннікова Журавка

До зустрічі-вшанування бібліотекарем відділу збереження літератури Каріною Мурашко була підготовлена відео-презентація та уривки із кінофільмів, присвячених захисникам України.

Після закінчення заходу присутні ознайомилися з переглядом літератури „Дорога Слави з вогню і грому”.

Перегляд -Дорога до

Кiлькiсть переглядiв: 98

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.