Районний етап обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2017"

«Кращий читач Хорольщини»

Любов до книги народжується в кожної людини змалечку. Маленьке дитя спочатку заворожує вигляд чудових яскравих малюнків, потім цікавих пригод казкових персонажів, а згодом і безмежний світ книжкового різноманіття. Любов до читання прививають малечі батьки та школа, а знайти цікавинки у безмежному світі літературних шедеврів допомагає бібліотека. Із цього яскравого і корисного поєднання народжуються гарні і допитливі читачі, точнісінько такі, які в п’ятницю 24 березня виборювали звання кращого читача Хорольського району, подорожуючи літературним диліжансом.

літературний диліжанс Святкова зала Ведуча свята - Редька Ірина

Цей прекрасний березневий день зібрав учнів 6-7 класів, що стали переможцями конкурсу «Кращий читач Полтавщини», який проходить в рамках Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія 2017», в своїх рідних школах. Тож, серед учнів 21 загальноосвітнього навчального закладу Хорольщини в Хорольській центральній районній бібліотеці ретельно обирали кращих читачів. Координаторами І етапу конкурсу були шкільні бібліотекарі та працівники бібліотек-філій централізованої бібліотечної системи, які і супроводжували 34 переможців конкурсу шкіл для участі в районному етапі. Тому найрозумніші діти з Андріївки, Вишняків, Мусіївки, Ялосовецького, Штомпелівки, Трубайців, Староаврамівки, Новоаврамівської та Поковськобагачанської ОТГ та 4 міських шкіл Хоролу виборювали звання кращого читача. Для того, щоб здобути це високе звання, учням необхідно було пройти випробування у 5 різноманітних конкурсах, які складалися із тестових завдань з дитячої літератури, вікторин та розповідей про улюблену книгу.

конкурс1 конкурс2 конкурс3 конкурс4 конкурс5

Проводила свято і задавала учням різноманітні завдання сама Королева книг (бібліограф Ірина Редька), в якої навчалися любові до книг жартівник Карлсон (бібліотекар Неля Бурчак) та витівниця Пепі Довгапанчоха (завідуюча методичним відділом Галина Устименко).

Герої книжкового свята

Оцінювали ж виступи конкурсантів голова журі - директор центральної районної бібліотеки Оксана Левіна, завідуюча районною бібліотекою для дітей Ганна Устименко, спеціаліст відділу культури і туризму Марина Остапенко, методист районного відділу освіти Юлія Северин та завідуюча методично-бібліографічним відділом ЦРБ Галина Устименко.

журі конкурсу журі працює

Слід зауважити, що обрати кращого читача із такої великої кількості розумних і обдарованих дітей було дуже важко. Надзвичайно ерудованими показали себе Сівовол Катя з Хорольської спеціалізованої школи №1, Ігор Терещенко та Уляна Грінкевич – учні Хорольської загальноосвітньої школи №3, Маргарита Труханова із Андріївської школи, Петро Федоренко та Валерія Гордієнко із Вергунівської школи, Юра Дем’яненко із Новоаврамівської гімназії, Юлія Єрченко з Покровськобагачанської школи, Юра Михайлов та Анастасія Гапоченко з Трубайцівської школи, Катя Дужик із Хильківки, Громова Вікторія з Штомпелівської школи. Але все ж таки, 13 дітей, які продемонстрували неабиякий хист та знання, вирвалися у лідери і пройшли у фінальну частину конкурсу, де розповідали про свої улюблені книги. Враження про прочитану літературу наші учні повинні були записувати у читацькі щоденники. До-речі, цього року читацькі щоденники учнів-конкурсантів вразили різноманіттям і великою кількістю записаних у них книг, різнобарв’ям літературних вподобань і яскравим дизайном в їх оформленні. Якнайвищі результати продемонстрували фіналісти конкурсу Тимко Марія з Новоаврамівської гімназії, Сирбу Каріна з Андріївської школи, Іщенко Сергій з Покровськобагачанської школи, Таня Третяк із Хорольського НВК та Ватуля Дмитро з Ялосовецької школи.

розповідь про книгу1 розповідь про книгу2 розповідь про книгу3 розповідь про книгу4 розповідь про книгу5

А перемога та призові місця конкурсу "Кращий читач Хорольщини" дісталися найталановитішим і найначитанішим дітям. Тож, диплом ІІІ ступеня серед читачів 6 класів вибороли Міхно Марина (Ялосовецька ЗОШ), та Вовк Станіслав (Вишняківська ЗОШ), диплом ІІ ступеня здобула Федоренко Ангеліна (Хорольська ЗОШ №1), диплом І ступеня та перемогу виборола учениця 6 класу Хорольської гімназії Федоренко Еліна. Серед учнів 7-х класів третє місце виборола Тур Яна (Староаврамівська ЗОШ), друге місце розділили Черевко Вікторія (Штомпелівська ЗОШ) та Попович Ірина (ЗОШ №1), а переможницею другий рік поспіль стала Юлія Лоєнко із Хорольської гімназії. Нашим читачам ми хочемо нагадати, що саме Юля стала переможцем минулорічного конкурсу, як в районі, так і на обласному етапі, за що була нагороджена поїздкою на Всеукраїнський книжковий ярмарок, що проходив у місті Львів.

Диплом Вручення дипломів Вручення дипломів Вручення дипломів2

Обласний етап конкурсу «Кращий читач Полтавщини», що пройде в кінці квітня в Полтавській обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного, зустрічатиме наших розумних переможців - Юлію Лоєнко та Еліну Федоренко з Хорольської гімназії. Ми щиро їм бажаємо перемоги і успіху в майбутньому випробуванні і сподіваємося, що наші читачі зможуть повторити свій минулорічний успіх, і стануть кращими читачами України.

переможці конкурсі

Кiлькiсть переглядiв: 244

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.