Районне літературно-музичне свято "Поетична весна Хорольщини-2017"

24 травня 2016 року центральною районною бібліотекою було проведене щорічне районне літературно-музичне свято „Поетична весна Хорольщини 2017”, приурочене Дню слов’янської писемності і культури за участю літературного об’єднання місцевих поетів та композиторів «Хорольські дивоцвіти».

Захід був проведений для учнів 9 класу Хорольського ЗНЗ №3, учнів Хорольського Міжрегіонального центру та активних читачів районної бібліотеки. В рамках заходу презентувалася поетична творчість самодіяльних поетів Хорольщини В’ячеслава Теренька, Юрія Базіля, Анатолія Вітряка, Катерини Штомпель, Олександра Заїки, Людмили Сайно, Оксани Левіної, Таїсії Артюшенко, Катерини Мартюк, Лідії Гладченко, Людмили Васильченко, Катерини Якименко, Любові Глущенко та композиторів Василя Симулика, Миколи Холоші, Володимира Зіненка та Анатолія Гаражі. З розповідей ведучих присутні дізналися про життєвий і творчий шлях самодіяльних поетів краю, почули вірші в авторському виконанні та пісні у виконанні Анатолія Гаражі, Миколи Холоші, дуету „Крила”, Ігоря Мілевського та Ольги Бондаренко з районного будинку культури.

З вітальними словами до самодіяльних поетів Хорольщини звернувся Хорольський міський голова Сергій Михайлович Волошин. На згадку про зустріч самодіяльним поетам та композиторам були вручені квіти та подарунки.

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.