Літературна замальовка "Ескізи екзотичного життя Японії"

8 червня 2017 року центральною районною бібліотекою були проведені ескізи екзотичного життя „Країна вранішнього сонця”, приурочені року Японії в Україні.

Захід був проведений для активних читачів районної бібліотеки. На початку свята з вітальними словами до присутніх звернулася голова Хорольської райдержадміністрації Лариса Миколаївна Звірко, яка щиро привітала шанувальників японської культури.

В рамках заходу презентувалися культура, звичаї та традиції Японії . З розповідей ведучих присутні дізналися про життєвий уклад японців, їх улюблені свята, національну кухню та одяг, різні цікаві факти з життя Японії та її жителів. Для гостей свята були проведені майстер-класи з написання ієрогліфів, створення ікебани та користування паличками для вживання їжі. Також бібліотекарі продемострували інсценізацію японської народної казки «Сватання мишки». Під час заходу демонструвалася виставка виробів із бісеру молодої майстрині із села Костюки Юлії Качан. В фіналі свята була проведена вікторина «Цікавинки країни Японія», яка показала , що присутні були уважні до того, що їм розповідали бібліотекарі. Найактивніші учасники вікторини були нагороджені маленькими, але приємними призами.

Кiлькiсть переглядiв: 90

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.