Пізнавальна година "Україно моя! Ти - колиска козацького роду"

12 жовтня 2017 року працівниками центральної районної бібліотеки спільно з адміністрацією Хорольського ЗНЗ №1 була проведена пізнавальна година „Україно моя! Ти колиска козацького роду”, приурочена Дню українського козацтва.

Захід був проведений для учнів 8-х та 9-х класів Хорольського ЗНЗ №1. Бібліотекарі розповіли присутнім про бандуристів та лірників, які стали ключовими постатями в історичному минулому України. Вони наголосили, що бандуристи фактично були співцями бойової слави козацтва. Особливу увагу бібліотекарі звернули на те, що зараз прикладається багато зусиль, щоб відродити в Україні кобзарське мистецтво. Протягом заходу звучали поетичні твори українських письменників, присвячені козацтву та музичні твори у виконанні учнів музичної школи Вікторії Ярошенко (клас: бандура, викладач – Л.Мартьян) та Олексія Петровського (клас: баян, викладач – І.Мельник).

До пізнавальної години бібліографом Іриною Редькою була підготовлена комп’ютерна презентація на дану тему, з якою ознайомили учнів, присутніх на заході.

До Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни Були підготовлені книжкова виставка „Доти буде Україна, доки будуть козаки” та перегляд літератури „Тої слави козацької повік не забудем”.

Кiлькiсть переглядiв: 111

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.