Літературна світлиця "Поета дар - місток через роки"

3 жовтня 2017 року центральною районною бібліотекою була проведена літературна світлиця „Поета дар – місток через роки”, приурочена Дню ветерана.

Захід був проведений для учасників літературного об’єднання місцевих поетів та композиторів «Хорольські дивоцвіти”. В невимушеній атмосфері за склянкою чаю присутні поділилися спогадами про те, як тісно в їхньому житті перепліталися життя, творчість та щодення праця. Згадували як за щоденними турботами були нелегко вибрати час для творчості.

В рамках заходу презентували свої поетичні новинки самодіяльні поети Хорольщини, ветерани праці – колишній редактор районної газети «Вісті Хорольщини» В’ячеслав Теренько, колишній директор ЦРБ Людмила Сайно, ветеран педагогічної ниви Таїсія Артюшенко, в минулому бібліотекар гімназії Катерина Мартюк, ветеран соціальної служби Лідія Гладченко та Людмила Шабала, яка працювала вихователем Міжрегіонального центру, а нині працює заступником Голови районної організації ветеранів.

З вітальними словами до учасників літературного об’єднання звернулася директор Хорольської ЦБС Оксана Володимирівна Левіна. На згадку про зустріч присутнім були вручені невеликі подарунки.

Кiлькiсть переглядiв: 132

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.