Літературно-музична година "Вічна слава безсмертю хоробрих, які кличуть на подвих живих"

21 вересня 2017 року центральна районна бібліотека та народний хор ветеранів війни та праці „Надвечір’я” провели літературно-музичну годину „Вічна слава безсмертю хоробрих, які кличуть на подвиг живих”, приурочену Дню визволення Хорольщини.

Захід проведено для учнів Трубайцівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Познайомивши присутніх з рухом опору на Хорольщині, бібліотекарі обширно розповіли про партизанський рух, що виник в роки ІІ світової війни на окупованій території нашого району, про жителів Хорольщини, які врятували чимало військовополонених з табору смерті „Хорольська яма”. Ведучі розповідали молодому поколінню про долі розстріляних фашистами Галини Коваленко з Андріївки, Надії Гусаренко та Ганни Гусаренко з Клепачів, родини Сірченків з села Павленки.

Розповіді бібліотечних працівників супроводжували пісні на військову тематику у виконанні учасників хору ветеранів війни та праці „Надвечір’я” під керівництвом Заслужених працівників культури України Анатолія Демента – диригента хору та Анатолія Темника – концертмейстера хорового колективу. Пісні глядачам також подарував соліст хору Микола Литовченко. Бібліотекар Трубайцівської бібліотеки-філії Наталія Олександрівна Бобир підготувала перегляд літератури «Наше минуле варте того, щоб його пам’ятати».

В фіналі свята із словами подяки артистам звернулася директор Трубайцівської ЗОШ І-ІІ ступенів Лариса Василівна Горева.

Кiлькiсть переглядiв: 108

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.