Дводенний тренінг за програмою Британської Ради в Україні "Активні громадяни"

В Хоролі навчались активні громадяни


8-9 лютого 2018 року в приміщенні Центральної районної бібліотеки для активної молоді міста проходив дводенний тренінг за програмою Британської Ради в Україні „Активні громадяни”, організований Полтавською обласною молодіжною громадською організацією „Твій світ” та працівниками бібліотеки.


На тренінгу молодь Хорольщини представили уповноважені посланці від ради старшокласників району „Темп” (координатор, методист Центру дитячої та юнацької творчості Стойко Оксана), громадського об’єднання „Гостромисл” (керівник Сергій Луценко), „Молодіжного парламенту Хорольщини” (голова Тетяна Верхогляд), учнів шкіл міста та Міжрегіонального центру, молодих активних бібліотекарів (директор ЦБС Левіна Оксана). Провела тренінгове навчання фасилітатор програми Британської Ради в Україні „Активні громадяни” Юлія Пода. На початку заходу учасників привітав заступник голови Хорольської районної ради Роман Гловацький.

1 2

3

40 представників від молоді району мали змогу більше згуртуватись один з одним, поміркувати над тим, як своїми діями можна змінити світ навколо себе на краще. Учасники тренінгу дізналися про проекти соціальної дії та як їх створити і реалізувати, оформили спільне „Дерево успіху” зі своїми планами, мріями та очікуваними плодами. А після кропіткої, цікавої та плідної праці молодь спілкувалась під час брейк-кави в читальному залі бібліотеки.

брейк-кава

Робота в парах, групах та командах сприяла створенню успішної атмосфери. Молодь активно приймала участь в ділових іграх, тестуванні, моделюванні майбутніх проектів. Кожен учасник мав право на власну думку, жодна з яких не розглядалася, як правильна чи хибна, але така, яка має право на існування. Кожен вид діяльності, кожне завдання обговорювалося, робилися висновки, ставилися запитання і знаходилися відповіді.

4 5 7 8 9 9

Кожен учасник мав змогу в команді однодумців створити власний чи спільний проект, який буде покликаний змінити певне мікро-середовище в громаді, або вирішити конкретну проблему. І результатами тренінгу стало представлення молодіжних проектів соціальної дії від кожної групи учасників: „Кінодворик”, „Картинна галерея „Мистецтво ХХІ століття”, „Спортзал першоїшколи”, „Зона відпочинку у скандинавському стилі”, „ХАМ-fest”, „United juniers (UJ)”, „Літня альтанка „Читальний зал” та вручення Сертифікатів від Британської Ради в Україні „Активні громадяни”.

10

Від імені слухачів тренінгу зі словом подяки до організаторів тренінгу звернулася методист Центру дитячої та юнацької творчості Стойко Оксана. Вона, підсумувавши проведену роботу, подякувала присутнім за активність, громадську позицію, за переймання проблемами міста і з впевненістю сказала, що майбутнє нашого міста та району в надійних молодих руках.

9

Автор фото Галина Устименко.

Кiлькiсть переглядiв: 168

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.