Колаж-презентація поетичної збірки "Ми діти твої, Україно, і доля у нас одна"

19 лютого 2018 року Центральною районною бібліотекою була проведена коллаж-презентація збірки патріотичної поезії митців слова Хорольщини „Ми діти твої, Україно, і доля у нас одна”, приурочена Дню Героїв Небесної Сотні. Захід був проведений для учнів старших класів Хорольського ЗНЗ №1 та активних читачів районної бібліотеки.

збірка книга книга1

В рамках заходу презентувалася патріотична поезія
30 самодіяльних поетів Хорольщини, яка увійшла в збірку, укладену Хорольською центральною районною бібліотекою та видану за сприяння Хорольської районної державної адміністрації, Хорольської районної ради та відділу культури і туризму Хорольської районної державної адміністрації. Свою поезію, яка увійшла до збірки, на презентації читали Катерина Штомпель, Олександр Заїка, Людмила Сайно, Оксана Левіна, Таїсія Артюшенко, Катерина Мартюк, Ніна Ткаченко, Любов Новак, Людмила Ревека та Оксана Остапенко.

Ведучі Ткаченко Н. Дешева Я. Мартюк К. Остапенко О. Новак Л. Ревека Л. Сайно Л. Штомпель К. Артюшенко Т.

Звучали поетичі твори Ольги Устименко у виконанні завідуючої відділом обслуговування Світлани Сєннікової та Еліни Дешевої у виконанні Ярослави Дешевої. Окрім поезії вищеназваних авторів, до збірки увійшли твори Володимира Бурчака, Лідії Гладченко, Валентини Деркач, Володимира Зіненка, Миколи Калініченка, Івана Кочури, Катерини Якименко та юних хорольських авторів Наталії Антоненко, Маргарити Бурчак, Анни Васецької, Тетяни Гречковської, Галини Жолубак, Анастасії Кичигіної, Миколи Левіна, Софії Павленко, Ліни і Лесі Савченко, та Вікторії Синягівської. Також у виданні надруковані твори авторів, яких, на жаль, уже немає з нами: Любові Борової, Володимира Сімакова та Тамари Горонгозової.

ведучі Сєннікова С.

Темами поезій, що увійшли до поетичної збірки, є любов до Батьківщини, уславлення подвигу Героїв Небесної Сотні та учасників анти-терористичної операції, оспівування краси рідного краю, пошана до свого роду і родини.
Ведучі презентації Оксана Левіна та Ірина Редька щиро подякували авторам за їх чудову поезію, що стала основою цієї збірки, відзначили високий вклад у її видання редактора Ірини Анатоліївни Гунько, дизайнера Олександра Івановича Сизонова та завідуючої методично-бібліографічним відділом центральної районної бібліотеки Галини Миколаївни Устименко за підбір ілюстрацій до книги. Авторами малюнків, якими було ілюстроване видання, стали учасники обласних конкурсів дитячої творчості, які щорічно організовуються бібліотеками системи. Ведучі звернули увагу на обкладинку збірника, основою якої став малюнок переможця обласного конкурсу «Мрії про Україну: дитячий погляд» Арама Карапетяна із села Штомпелівка.

малюнок Арама Карапетяна

Протягом заходу звучали пісні неповторної поетеси Любові Борової у виконанні ансамблю „Берегиня” Хорольського територіального центру. Пісенні твори слухачам подарували учні Хорольської дитячої музичної школи Сергій Радченко та Катерина Кришталь.

Радченко С. Кришталь К. Берегиня

Чудовим доповненням до заходу були виставка дитячих малюнків-ілюстрацій "Про що я мрію, як дивлюся в небо?" та мультимедійна презентація творчості поетів Хорольщини, підготовлена бібліотекарем Каріною Мурашко,

виставка малюнків

З вітальними словами до самодіяльних поетів Хорольщини звернулася голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, яка наголосила на тому, що патріотичне виховання завжди було і залишається одними із найважливіших пріоритетів у вихованні підростаючого покоління. Вона подякувала самодіяльним авторам за те, що вони теж беруть у цьому активну участь.

Мартюк В. глядачі загальне фото

Кiлькiсть переглядiв: 273

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.