Літературний гід „Guten tag, Німеччино!”

27 березня 2018 року центральною районною бібліотекою спільно з дитячою музичною школою та адміністрацією Міжрегіонального центру міста Хорол був проведений літературний гід „Guten tag, Німеччино!”, приурочений року німецької мови в Україні. Захід був проведений для учнів Хорольського міжрегіонального центру.

В рамках літературного гіду презентувалися культура, звичаї та традиції Німеччини. З розповідей ведучих Оксани Левіної та Ірини Редьки присутні дізналися про походження німецької мови, її популярність у світі; про життєвий уклад німців, їх улюблені свята, національну кухню та одяг; про різні цікаві факти з життя Німеччини та її жителів.

Працівники бібліотеки запросили учнів у віртуальну мандрівку по найчарівнішим та найцікавішим куточкам Німеччини, які рекомендуються туристам для відвідування . Завідуюча відділом обслуговування Світлана Сєннікова, бібліотекарі Неля Бурчак і Олена Сістук розповіли присутнім про видатних німецьких письменників: Вольфганга Гете, Генріха Гейне, Фрідріха Шиллера, Еріх-Марія Ремарка, Германа Грасса, Патріка Зюскінда та інших.

Надзвичайно цікавою була відео-презентація, що складалася більше ніж із 260 слайдів, які презентували побут, національний одяг, цікаві місця Німеччини. Презентацію підготувала бібліотекар Каріна Мурашко.

Вихованка дитячої музичної школи, переможниця обласних та всеукраїнських конкурсів Дарина Мельник зіграла на баяні музичну композицію Іоганна Себастьяна Баха «Органна прелюдія До Мажор». Викладач музичної школи Володимир Зіненко майстерно виконав серенаду композитора Шуберта та пісню композитора Шумана на слова Генріха Гейне «Ich grolle niecht» («Я не серджуся») під акомпанемент Світлани Байгерич.

На згадку про зустріч працівники районної бібліотеки роздали присутнім пам’ятки-поради „Світ німецької мови”, (підготувала бібліограф Ірина Редька), в яких названо причини, чому варто вивчати німецьку мову та перераховані книги, рекомендовані на допомогу вивченню німецької мови.

Кiлькiсть переглядiв: 100

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.