Повернутися до звичайного режиму

Найкращий читач Полтавщини – Аміна Павелко з Хоролу

24 квітня 2018 р. у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відбувся III (обласний) етап конкурсу „Найкращий читач Полтавщини” в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання „Книгоманія-2018”.
Організатором конкурсу на регіональному рівні є Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації. Щороку участь у конкурсі беруть від 6 до 7 тис. учнів 6-7 класів Полтавщини. Серед учасників конкурсу були і кращі читачі Хорольщини – переможці районного етапу конкурсу Нікіта Шипілов, учень Штомпелівської ЗОШ І-ІІІ ступеня та Аміна Павелко, учениця Хорольської гімназії.
У III (обласному) етапі конкурсу за почесне звання „Найкращий читач Полтавщини” змагалося близько 50 дітей, переможців II (районного/міського) етапу, найактивніших та найзавзятіших читачів із шкільних, сільських бібліотек, бібліотек ОТГ, міських, районних бібліотек для дітей. Важливою умовою участі у конкурсі була наявність читацького щоденника – журі брало до уваги його зміст та оформлення при нарахуванні балів.
Окрім літературних змагань, в яких юні читачі показали свою ерудицію та знання літератури, діти також взяли участь у патріотично-військовому квесті, організованому Всеукраїнською громадською організацією „Українська асоціація інвалідів АТО. Полтавська філія Центру соціальної адаптації ветеранів АТО", майстер-класах з виготовлення ляльки-мотанки від майстра інтер’єрної ляльки Тетяни Філенко та з приготування полтавських галушок від Дениса Баранова, кухаря Першої галушкової мануфактури „Комора”.
Звичайно ж ми вболівали за наших земляків. Аж до останнього туру змагань дійшов Нікіта. І лише трішки йому не вистачило до перемоги. Але на відмінно справилася з завданнями Аміна, яка увійшла в трійку кращих читачів.
Найочікуванішим, звичайно ж, був момент оголошення переможців конкурсу. Ними стали: Левченко Катерина з м. Лубни та найкраща читачка Хорольщини – Аміна Павелко. Вони отримали дипломи і подарунки – цікаві дитячі книжки від Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації та головний приз змагань – поїздку на дитячий фестиваль "Книгоманія", що відбудеться у травні в м. Львів.
Вітаємо всіх учасників із завершенням конкурсу, а особливо нашу розумницю Аміну. Переможцям конкурсу бажаємо незабутніх вражень від фестивалю юних книгоманів!

Кiлькiсть переглядiв: 174

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.