Презентація поетичної творчості самодіяльної поетеси Хорольщини Людмили Васильченко „Душа моя – птах неприкаяний”,

13 березня в центральній районній бібліотеці відбулася презентація поетичної творчості самодіяльної поетеси Хорольщини Людмили Васильченко „Душа моя – птах неприкаяний”, яка відбулася з нагоди її ювілейного дня народження.
Захід був проведений для учасників літературного об’єднання „Хорольські дивоцвіти”, яке діє при районній книгозбірні, членом якого є молода поетеса.
З розповіді Людмили Васильченко присутні дізналися про її життєвий і творчий шлях. Вона народилася в селі Шишаки Хорольського району в багатодітній селянській родині. Перші свої вірші написала в 11 років. Оскільки поетеса завжди цікавилася історією своєї країни, то має багато віршів написаних на історичну тему. З проголошенням незалежності України в творчому доробку поетеси з’явилося багато патріотичних віршів, таких як „Я хочу бачить Україну вільну”, „Рідна мова”, „Українцям” та інші. Будучи за фахом бухгалтером, з 1997 по 2012 роки Людмила Васильченко працювала в різних організаціях міста. В 2012 році, ставши мамою трьох дітей, тимчасово припинила трудову діяльність, присвятивши себе родині. Після подій на Майдані, які відбулися в 2014 році, та початку АТО на Сході країни, докорінно змінився світогляд молодої авторки та звичний ритм її життя. Разом зі своєю родиною вона почала займатися волонтерською діяльністю: підтримувала нашу армію як матеріально, так і морально. І, звісно, в цей час народилося багато віршів, присвячених цим буремним подіям. У серпні 2016 року авторка видала свою першу збірку віршів під назвою „Поезія зі слів”, які й звучали протягом заходу у виконанні Оксани Левіної та самої авторки.
З першою презентацією поетичної творчості Людмилу Васильченко привітала директор Хорольської ЦБС Оксана Левіна та учасники літературно-мистецького об’єднання „Хорольські дивоцвіти”, які побажали поетесі творчого натхнення та нових поетичних звершень.

Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.