Інформаційна година "Від сесії до сесії живуть студенти весело"

20 листопада цього року в бібліотеці Хорольського Міжрегіонального центру відбулося засідання членів клубу за інтересом „Гармонія”, що діє при юнацькому абонементі Центральної районної бібліотеки. За їх участю з нагоди Міжнародного дня студента була проведена інформаційна година „Від сесії до сесії живуть студенти весело”.
В ході засідання ведучі: бібліограф Ірина Редька та бібліотекар юнацького абонементу Центральної районної бібліотеки Неля Бурчак познайомили членів клубу – учнів Хорольського Міжрегіонального центру – з історією виникнення Дня студента та відзначення цього свята студентами різних країн світу.
Члени клубу Наталія Чорнобай та Аліна Чорненька майстерно читали поезію про студентське життя молоді, а Вікторія Руденко віртуозно виконала гумореску „Босий студент”.
Присутні переглянули декілька гумористичних відеосюжетів, підготовлених бібліотекарем ХМЦ Вікторією Дешевою та познайомилися з цікавими книгами про життя однолітків, які були представлені бібліотекарем юнацького абонементу Нелею Бурчак.

Кiлькiсть переглядiв: 108

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.