Година патріотизму „За український рідний край боєць боровся кожний”

19 вересня 2018 року Центральна районна бібліотека та народний хор ветеранів війни і праці „Надвечір’я” провели в Ковтунівському сільському клубі годину патріотизму „За український рідний край боєць боровся кожний”, приурочену 75-річчю з дня визволення Хорольщини.
Захід було проведено для жителів села Ковтуни. Бібліотекарі познайомили присутніх з подіями, що відбувалися під час окупації Хорольщини та рухом опору, який діяв на її території. Бібліотекарі обширно розповіли присутнім про концентраційний табір смерті „Хорольська яма”, що виник в роки Другої світової війни на окупованій території нашого району та про жителів Хорольщини, які врятували з нього чимало військовополонених. Ведучі розповідали жителям села про визвольні бої, що велися на підступах до Хоролу та згадали поіменно Героїв Радянського Союзу – уродженців Хорольщини.
Розповіді бібліотечних працівників супроводжували пісні на військову тематику у виконанні учасників хору ветеранів війни та праці „Надвечір’я” під керівництвом Заслужених працівників культури України Анатолія Демента – диригента хору та Анатолія Темника – концертмейстера хорового колективу. Пісні глядачам також подарував соліст хору Микола Литовченко. Під час години патріотизму звучали поезії українських поетів у виконанні Ірини Редьки та Світлани Сєннікової. Бібліотекар Ковтунівської бібліотеки-філії Ніна Василівна Дешева підготувала перегляд літератури „У вічність слава двері їм відчинить”.
В фіналі свята із словами подяки артистам звернулися жителі села Ковтуни.

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.