Літературно-драматичний колектив „Зорецвіт” Хорольської центральної районної бібліотеки на традиційному щорічному Святі веселої мудрості у Веселому Подолі

На батьківщині Леоніда Глібова

8 вересня на батьківщині знаменитого байкаря Леоніда Глібова в селі Веселий Поділ Семенівського району відбулося традиційне щорічне Свято веселої мудрості. Різноманітні яскраві локації прикрашали дубовий гай, який прибрався до цього свята, як наречена. Кожне, з більш ніж тисячі деревець, було побілене, а величезна територія заслана очеретом та лепехою, немов у молодої вправної господині. Тут можна було знайти ошатні тереми, які представляли багаті Семенівські села: Веселий Поділ, Вереміївку та й саму Семенівку. Все співало, пригощалося, раділо теплій щедрій осені. Але головною подією, яка відбувалася того дня, був конкурс байкарів, в якому приймали участь 21 учасник із 12 районів області. Серед любителів байок Леоніда Глібова та поціновувачів доброго українського гумору були і представники Хорольського району – літературно-драматичний колектив „Зорецвіт” Хорольської центральної районної бібліотеки. Учасники колективу представили на розгляд журі байку Леоніда Глібова "Жаби" та гумореску Оксани Левіної "Похід на балет".

Журі, на чолі з директором обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитром Олександровичем Соколовим, було особливо щедрим у визначенні переможців. Серед призерів конкурсу і наш колектив, який за свій виступ був нагороджений дипломом І ступеня. А гран-прі отримав заслужений працівник культури України Володимир Подоляка з Миргородщини.

Кiлькiсть переглядiв: 32

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.