Ознайомчий тренінг щодо роботи з матеріалами мультимедійного посібника „Крок за кроком”

16 серпня 2018 року в приміщенні та на подвір’ї Хорольської районної бібліотеки відбувся ознайомчий тренінг щодо роботи з матеріалами мультимедійного посібника „Крок за кроком”. Захід є частиною проекту „Мобільна бібліотечна альтанка”, що підтримується Британською радою в Україні в рамках програми „Активні громадяни” https://www.facebook.com/acukraine/?fref=mentions..
Тренінг проводився для працівників освітянської та бібліотечної ниви. В ньому взяв участь і голова міського об’єднання ОСББ. Тренінг провів Олександр Чепур, голова Полтавської обласної молодіжної громадської організації „Твій Світ”. Він презентував мультимедійний посібник „Крок за кроком” розроблений для України задля підвищення громадської обізнаності зі сталим способом життя, екологічними правами громадян та змінами, які люди можуть робити у своєму щоденному житті для того, щоб сприяти більш сталому розвитку українського суспільства. У ньому подається цінна інформація для освітян, студентів, активних громадян, бібліотекарів.
Матеріали посібника „Крок за кроком” включають:
- віртуальний тур по різним місцям, які люди зазвичай відвідують протягом щоденної діяльності;
- серію з 48 інформаційних листків, які можуть використовуватися у освітній та груповій діяльності;
- енциклопедію з інформацією про 292 види флори і фауни, які є звичними для Центральної Європи та України зокрема;
- оновлену версію мультимедійного освітнього посібника „Зелений пакет”, у якому наведена інформація по 22 темах, що стосуються захисту довкілля та сталого розвитку суспільства.
Усі матеріали подані українською, англійською та російською мовами.
Учасники тренінгу отримали посібник „Крок за кроком” у вигляді флеш-накопичувачів, які розповсюджуються безкоштовно. Взяли активну участь у складанні проектів „Екологічна безпека нашої громади” і „Сталий розвиток Хорольщини” та обмінялись враженнями під час брейк-juice.

Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.