Хорольська центральна районна бібліотека серед переможців конкурсу "Культурна спадщина та видатні постаті краю"

З 19 по 25 березня цього року тривав Всеукраїнський конкурс-змагання з написання енциклопедичних статтей до Вікіпедії на тему «Культурна спадщина та видатні постаті рідного краю», до участі в якому всі бібліотеки України запросила Українська бібліотечна асоціація. Організатором конкурсу виступила громадська організація "Вікімедіа Україна".
Робота з написання статей у Вікіпедію тривала лише один конкурсний тиждень. Але скажемо чесно, що цього було замало для того, щоб внести туди увесь матеріал про культурні пам’ятки та видатних особистостей нашого краю. Бібліотечними працівниками та краєзнавцями району за цей активний тиждень було підготовлено та розміщено у Вікіпедії 24 статті.
Нещодавно Хорольська ЦБС отримала нагороди за участь у цьому цікавому конкурсі. Адміністрація бібліотеки виносить велику подяку всім учасникам змагання: бібліотекарям, краєзнавцям, користувачам бібліотеки, працівникам районного краєзнавчого музею та районного будинку культури.
Роботу по поповненню найбільшої інтернет-енциклопедії країни обов’язково продовжуватимемо і надалі. Адже наша Хорольщина варта бути представлена у Вікіпедії якнайкраще. У нас є чудові культурні пам’ятки та прекрасні люди, чиї імена повинна знати вся Україна.

Кiлькiсть переглядiв: 31

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.