Історичний екскурс „І у віки залізним кроком Герої Крут ідуть”

29 січня працівниками центральної районної бібліотеки спільно з адміністрацією Хорольського міжрегіонального центру був проведений історичний екскурс „І у віки залізним кроком Герої Крут ідуть”, який був приурочений Дню пам’яті Героїв Крут.
Захід був проведений в рамках любительського клубу „Гармонія” для учнів навчального закладу. На початку заходу до присутніх звернувся завуч з навчально-виховної роботи Міжрегіонального центу, відмінник професійно-технічної освіти освіти України Сергій Володимирович Демиденко, який наголосив на історичному значенні бою під Крутами та закликав зберігати пам’ять про молодих героїв, які віддали життя за незалежність України. Одним із акцентів його виступу була тема добровольчих батальйонів, які вже у наш час стоять на сторожі волі і незалежності, обороняючи східні рубежі нашої Вітчизни.
Ведучі історичного екскурсу бібліограф Ірина Редька та бібліотекар дорослого абонементу Олена Радченко познайомили присутніх із трагічною подією в історії України - боєм під Крутами, в якому взяли участь кілька сотень українських студентів та гімназистів із Києва. Ведучі наголосили на тому, що хоча майже всі учасники бою загинули, та їхні смерті стали джерелом натхнення в щоденній боротьбі за волю українського народу. Бібліотекарі закликали учнів пам’ятати про жертву, принесену молоддю на вівтар незалежності, соборності та державності України.
Під час заходу звучали поезії українських авторів на дану тематику у виконанні бібліотечних працівників Світлани Сєннікової та Нелі Бурчак. Зі своєю поезією, присвяченою бою під Крутами, перед учнями виступила самодіяльна поетеса Таїсія Артюшенко. Бібліограф Ірина Редька прочитала поезію, присвячену героям Крут та героям сьогодення, автора із Миргородщини Надії Рожко.
До заходу бібліотекарем Каріною Мурашко була підготовлена мультимедійна презентація, в якій були фотоматеріали та уривки із документальних фільмів, присвячених річниці бою під Крутами.

Кiлькiсть переглядiв: 27

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.