Курс лекцій "Історії кохання у відкритих книгах" в Університеті Третього Віку

У 2019 році для слухачів Університету Третього Віку, що працює при Територіальному центрі соціального забезпечення, районною бібліотекою було започатковано курс лекцій під загальною назвою „Історії кохання у відкритих книгах”.
У березні студенти Університету під час літературної розвідки „Все минає, але любов після всього остається” познайомилися з життям українського письменника, просвітителя, філософа, поета, педагога, музиканта і невтомного мандрівника Григорія Савича Сковороди. Літературну розвідку підготувала і провела бібліограф Ірина Редька.
Ще за життя Сковороду називали „українським Сократом”, „українським Горацієм”, бо він значно вплинув на розвиток на Україні філософії, літератури, педагогіки. Та чи щасливим було життя поета і філософа?! Часто вступаючи у розмови з друзями, знайомими, подорожніми, він справляв на них враження, як педагог-новатор, успішний науковець, талановитий музикант і поет. Тільки нікому не міг він відкрити до кінця свою бентежну душу, довго не було поряд з ним найріднішої душі. Було кохання у житті поета, але не судилося йому прожити щасливе подружнє життя. Обрав він життєву дорогу мандрівного філософа, невтомного мандрівника. Його життя вражало сучасників і продовжує дивувати нащадків.

Кiлькiсть переглядiв: 60

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.