Поетичний колаж „Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...”

Що таке поезія?
Це – свято:
Грає в тобі музикою слів
Молодечо, радісно, крилато
Викресає іскру з почуттів…

Саме такими словами 19 березня 2019 року розпочався поетичний колаж „Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі”, проведений для учнів Хорольського Міжрегіонального центру та присвячений Всесвітньому дню поезії. Поетичний колаж проходив в рамках роботи молодіжного клубу „Гармонія”.
Ведучі заходу Ірина Редька та Неля Бурчак познайомили присутніх з поетами Хорольщини, чиє життя в різні роки було пов’язане з Міжрегіональним центром.
Учасники літературно-мистецького об’єднання „Хорольські дивоцвіти” розкрили перед глядачами яскравий калейдоскоп поетичних талантів, життєвих і творчих доріг. Присутні мали унікальну можливість послухати поетичні твори у виконанні самих авторів – поетів-земляків: Оксани Левіної, Таісії Артюшенко, Людмили Шабали, Ірини Кіріяченко та Олега Зенкова. Поезії колишнього директора ХМЦ, Заслуженого працівника народної освіти України О.С. Заїки емоційно читала Яна Гречіхіна.
На заході звучали поезії і зовсім юних авторів – Оксани Остапенко і Еліни Дешевої, які майстерно виконала учасниця молодіжного клубу „Гармонія” Ярослава Дешева. Поетична зустріч нікого не залишила байдужим.

Кiлькiсть переглядiв: 142

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.