„Бути людиною” - ще одна нова книга у фонді бібліотеки

Нещодавно книжковий фонд Хорольської центральної районної бібліотеки поповнився новою неординарною книгою – „Бути людиною”, подарованою книгозбірні читачкою бібліотеки, активною громадською діячкою Нелею Даниленко.
Книга не просто нова для бібліотеки, вона вийшла друком цього року, її сторінки ще пахнуть типографською фарбою і тихо шелестять, коли гортаєш їх, ніби розповідають про людські долі, історії, спогади очевидців жахливих років Другої світової.
Повна назва книги – „Бути людиною: Друга світова війна в сучасній документальній прозі” упорядкована Юрієм Бедриком та Лесею Харченко. У книзі короткі історії про вияви людяності та милосердя під час Другої світової війни. В ній вперше опубліковано вибрані твори, надіслані на однойменний Міжнародний конкурс документального оповідання, оголошений Німецьким фондом „Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ) спільно з його партнерами ВБО „Турбота про літніх в Україні” і „CAF Россия” в межах Програми підтримки людей, що постраждали від нацизму „Місце зустрічі: Діалог”. Розповіді писалися авторами на основі спогадів – власних або ж родичів, друзів, знайомих.
Завітайте до бібліотеки, познайомтеся з цікавою книгою, можливо і ви знаєте щемливі історії з життя ваших близьких, що пережили роки Другої світової війни.

Бути людиною Бути людиною-1 Бути людиною-2

Кiлькiсть переглядiв: 228

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.