День відкритих дверей „Користувач у сучасному бібліотечно-інформаційному просторі”

27 вересня у переддень Всеукраїнського дня бібліотек у Хорольській центральній районній бібліотеці пройшов День відкритих дверей „Користувач у сучасному бібліотечно-інформаційному просторі”.
З вітальним словом до бібліотекарів звернулися голова Хорольської райдержадміністрації Звірко Лариса Миколаївна, начальник відділу культури і туризму Гунько Ірина Анатоліївна та директор Хорольської централізованої бібліотечної системи Левіна Оксана Володимирівна. Робота найкращих, найактивніших та найкреативніших бібліотекарів району – Рудич Г.Я. (Хвощівська б-ф), Макобок Л.Г. (Наталівська б-ф), Синчук О.Б. (Штомпелівська б-ф), Черненко Г.І (Андріївська б-ф), Власенко О.В. (Хильківська б-ф), Стеценко Л.В. (Вишняківська б-ф), Зінченко Г.В. (Ялосовецька б-ф) – була відмічена Подяками районної державної адміністрації та відділу культури і туризму Хорольської райдержадміністрації за високі досягнення в галузі бібліотечного обслуговування населення Хорольського району та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Колективу Хорольської ЦРБ за активну популяризацію книги, бібліотеки та читання було вручено Сертифікат на ламінатор.
Під час free-маркету „Закохані в професію” присутні переглянули мультимедійні презентації про роботу кращих бібліотек району, директор Левіна Оксана запропонувала колегам переглянути фото-презентацію „Бібліотек@ в об’єктиві”, а працівники районної бібліотеки підготували бібліогід в 50-і роки „Хорол жартує і сміється” по сторінках місцевої газети.
Протягом дня на відвідувачів бібліотеки та її користувачів чекали цікаві та захоплюючі заходи: бібліотечні посиденьки „Бібліотека – світлий дім, живе добро і щастя в нім!”, бібліографічна гра „Будь-ласка, заходьте, скоріше заходьте, усе, що вам треба – шукайте й знаходьте”, година інформування „Бібліотека – посередник між владою і населенням”, вікторина „Що ви знаєте про книгу і бібліотеку?”, віртуальна подорож „Бібліотеки світу”.
У стінах бібліотеки були організовані виставка-інсталяція „Руками створена краса” з робіт бібліотекаря Каріни Мурашко та бібліографа Ірини Редьки, фото-вернісаж „Читай з користю і насолодою” з дитячих конкурсних робіт та виставка-презентація книг, подарованих бібліотеці з автографами авторів „Дари безцінні… до послуг читачів бібліотеки”. Для відвідувачів бібліотеки проводилися акції „Стань читачем бібліотеки сьогодні”, „Подаруй бібліотеці книгу!”, „Читай! Формат не має значення!”.
На згадку, про цікаво проведений час у бібліотеці, охочі залишали у святковій скринці „комплімент бібліотеці”.

Кiлькiсть переглядiв: 60

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.