Театралізоване свято „Різдвяні пригоди Васька Ледаченка в країні Снігової Королеви”


10 січня 2020 року у вестибюлі Хорольської центральної районної бібліотеки відбулося театралізоване свято „Різдвяні пригоди Васька Ледаченка в країні Снігової Королеви”. До проведення цього цікавого веселого новорічно-різдвяного заходу долучилися керівник ансамблю народної пісні «Дивоцвіт» Людмила Мартьян, концертмейстер Ірина Мельник і їх вихованці при Хорольському районному Центру дитячої та юнацької творчості, а також вихованці Хорольського початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (музичної школи).
Господинею „книжкової країни” тіткою Мариною, яка радо вітала у своїй господі юних колядників, була Оксана Левіна, директор бібліотеки та автор тематичного сценарію святкового дійства. З високою акторською майстерністю та почуттям гумору створили образи казкових героїв працівниці відділу обслуговування бібліотеки: Світлана Сєннікова (Снігова Королева), Ірина Редька (мишка Зоряна), Неля Бурчак (поросятко Буба) та Олена Сістук (Снігова Баба). Центральним персонажем у різдвяній виставі був малоосвічений і цілком байдужий до навчання Василь Ледаченко (Олена Радченко), який знав лише чотири літери свого імені.
Талановиті діти порадували глядачів, а ними були мами, тата, бабусі та дідусі юних артистів, віршами, піснями-колядками й грою на музичних інструментах, а за старанне виконання художніх номерів отримали від організаторів заходу різдвяні подарунки. Усього до літературно-мистецького заходу залучено 40 дітей різновікових категорій – від трьох до 13 років.
Запрошуємо усіх завітати до Хорольської центральної районної бібліотеки й поринути у царину літературної скарбниці!

Новорічні віншування у бібліотеці Колядники новорічна театралізована вистава

Фото-репортаж за посиланням Театралізоване свято „Різдвяні пригоди Васька Ледаченка в країні Снігової Королеви”

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.