Повернутися до звичайного режиму

Вікізустріч „Пишемо Вікіпедію разом”

Ось уже другий рік поспіль в кінці січня в Хорольській центральній районній бібліотеці збираються поціновувачі та користувачі української Вікіпедії. Цьогоріч вікізустріч відбулася 31 січня з нагоди її 16-річчя в рамках проведення #Вікімарафону.
В теплій і дружній атмосфері пройшла вікізустріч бібліотекарів, краєзнавців та працівників музею під назвою „Пишемо Вікіпедію разом”. Серед учасників вікізустрічі були і користувачі Вікіпедії зі стажем, і новачки, які зареєструвалися у Вікіпедії під час проведення Вікімарафону 2020.
Учасників вікізустрічі по написанню статей до Вікіпедії привітала директор бібліотеки Оксана Левіна, яка теж є активною волонтеркою по створенню статей до Вікіпедії.
Учасники вікізустрічі вчилися писати нові статті, редагувати і доповнювати уже створені. А під час брейк-кави ділилися враженнями про участь в такій добрій справі, як поповнення української Вікіпедії новими статтями. Вікітренінг підготувала і провела координатор та тренер Галина Устименко, а в налаштуванні комп’ютерної техніки для вдалої роботи допомагав оператор комп’ютерного набору Олександр Сизонов. Хорольськими вікіпедистами було створено 9 статтей та 3 доповнено.
Третій рік поспіль у бібліотеці діє куточок „Пишемо Вікіпедію разом”, де користувачі бібліотеки можуть дізнатися все про українську Вікіпедію та отримати консультацію щодо написання статей до неї.
Хорольчани щиро вдячні команді „Вікімедіа України” за можливість організації і проведення Вікімарафону 2020 і в нашому місті. #Вікімарафон, #ЯпишуВікіпедію

вікізустріч-2020

Кiлькiсть переглядiв: 155

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.