„Романтики весняної доби”, поетична ліга.

„Романтики весняної доби”. Під такою назвою в Хорольській центральній публічній бібліотеці пройшла поетична ліга, присвячена Міжнародному дню поезії. Присутнім глядачам свою пісенну та поетичну творчість дарували чотири чудові автори, яких люблять і шанують на Хорольщині.

Викладач Хорольської дитячої музичної школи, неперевершений скрипаль та чудовий соліст Володимир Зіненко подарував присутнім свої сонети, ліричні поезії-присвяти для жінок, виконав кілька авторських пісень під власний акомпанемент.

Ефектний виконавець авторських ліричних балад та гумористичних опусів, місцевий бард Микола Холоша виконав кілька чудових пісенних композицій, акомпануючи собі на гітарі.

На високій ноті, натхненно і піднесено прочитала своїм колегам – бібліотечним працівникам свої філософські поезії бібліотекар Мусіївської бібліотеки-філії Світлана Алієва (Бурлака).

Поділився планами на майбутнє та познайомив читачів зі своїм пісенним доробком заслужений працівник культури України, керівник народного ансамблю „Джерело” Анатолій Крутько. Він розповів про свою роботу композитора, адже складає музику на вірші поетів з усієї України.

Автори у невимушеній атмосфері спілкувалися із присутніми, розповідали про свої літературні новинки та віхи творчого шляху, ділилися задумами майбутніх творінь.

Володимир Зіненко Холоша Микола Світлана Алієва Анатолій Крутько

Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.