„Таємничо-містичний в житті та в коханні”, ретро-експрес інформіна

Микола Васильович Гоголь – один із найзагадковіших і таємничих геніїв світу. Він спалив своїх творів більше, ніж інші написали. Вибравши своїм духовним скитом літературу, Микола Гоголь викликав чималий інтерес до свого особистого життя. Вічний мандрівник і аскет, він не мав родини і домашнього затишку. Чи ж потребував цього? Чи захоплювала хоч одна жінка серце Гоголя? Мав він хоч коли у житті натхненну музу, палючу пристрасть, романтичну любов? Відповіді на ці питання отримали слухачі Університету Третього Віку під час ретро-експрес інформіни „Таємничо-містичний в житті та в коханні”, що була приурочена жіночій темі в житті Миколи Гоголя. Ретро-експрес інформіна пройшла в рамках курсу лекцій „Кохання у відкритих книгах”.
З літературних джерел відомо, що Микола Гоголь ніколи не був одружений, але в його житті, як і в житті будь-якої людини, знайшли місце і кохання, і любов, і приязнь, і симпатії, більша частина яких лишилися містичною загадкою Гоголя, заритою на Новодівичому цвинтарі в Москві.
З життям Гоголя тісно переплелися долі його учениці – Марії Балабіної, старшої сестри Іосифа Вієльгорського – Анни, віддушини всього його життя, юної фрейліни імператриці Марії Федорівни – Олександри Осипівни Смирнової-Россет, дворянки з Харківщини, його кузини – Марії Синельникової.
Якщо дана тема зацікавила і Вас, наші дорогі читачі, чекаємо на Вас із нетерпінням у бібліотеці, де взявши літературу про життя і творчість нашого земляка з Полтавщини, Ви поринете у романтично-містичні стосунки великого письменника і всіх жінок в його житті.
Кiлькiсть переглядiв: 12

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.