«Духовного причастя світлий шлях», година духовності.

28 липня український народ відзначає День хрещення Київської Русі-України, який вшановується на державному рівні.

Ця дата обрана не випадково, адже саме в цей день Православна Церква вшановує пам'ять Святого Рівноапостольного князя Володимира, хрестителя Київської Русі. Державне свято встановлене в Україні в рамках святкування 1020-річчя Хрещення Київської Русі згідно з Указом Президента України Віктора Ющенка від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі-України».
Саме напередодні цього свята працівники Хорольської центральної публічної бібліотеки спільно з працівниками Староаврамівського сільського будинку культури провели для жителів села Староаврамівка годину духовності «Духовного причастя світлий шлях». Ведучі свята Оксана Левіна та Ірина Редька розповіли присутнім, що це свято символізує для українців спадкоємність тисячолітньої історії України, нації і держави. Це – символ неподільності українського народу і його єдності навколо ідеї сильної держави і віри. Це символ соборності всіх українців і наших земель навколо рідної політичної й духовної столиці – Києва, єдності нашого державного і духовного начал.
Хрещення Русі сприяло зросту народного самоусвідомлення і формуванню вітчизняної духовної культури. Це зробило Київську Русь одним із тодішніх центрів європейської цивілізації. А українська пісня стала бажаною у всіх країнах світу. І саме милозвучні та дзвінкі пісні у виконання ансамблю «Зоряна», солістів Тетяни Ластовецької та Тетяни Скрипнік, Анатолія Крстенка, Каріни Джуян, та чоловічого ансамблю Староаврамівського СБК були яскравими вкрапленнями на цьому заході. Родзинкою дійства стала неперевершена музика учасників ансамблю народної музики «Гармонія».
1033 роки тому Святий князь Володимир Великий заклав наріжний камінь у підмурок, на якому вже більше тисячі років росте, укріплюється національна самовідданість народу, рівно, як і його державність та самобутня культура.
Тож, хай дух християнства повертає людину до Бога на небесах і до Божої справи на землі, яка стає предметом її служіння.
Шановні наші друзі, підписники та користувачі! Ми щиро вітаємо Вас із цим святом. Щиро бажаємо Вам Божої благодаті та Божого благословіння і пропонуємо Вашій увазі фрагменти цього заходу.
Кiлькiсть переглядiв: 7

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.