День професійного спілкування „Культурно-просвітницька діяльність бібліотек, що обслуговують дітей: ідеї, проекти, практика”.

Нещодавно бібліотекарі Хорольщини активно працювали під час Дня професійного спілкування, головною темою якого була: „Культурно-просвітницька діяльність бібліотек, що обслуговують дітей: ідеї, проекти, практика”. Адже діти – це найцінніше, що має наша країна, вони її надія, опора українського суспільства в майбутньому. Діти – це та частина користувачів бібліотеки, якій приділяється чи не найбільша увага і турбота бібліотекарів.

На початку зустрічі перед бібліотекарями виступили з рекомендаціями і консультаціями спеціалісти центральної публічної бібліотеки. Потім всі присутні взяли участь у free–маркеті думок щодо досвіду роботи з дітьми; використання цікавих, активних та інноваційних форм роботи з юними читачами; створення затишного та рекреаційного бібліотечного простору. Своїм досвідом роботи з бібліотекарями поділилася завідуюча публічною бібліотекою для дітей Олена Мурашкіна.

Приємною несподіванкою для бібліотекарів було святкове привітання від представників місцевого самоврядування: керуючої справами (секретаря) виконкому Хорольської міської ради Козлової Галини Михайлівни і начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Оксани Володимирівни Левіної. Найкращим, найкреативнішим, найсумліннішим бібліотекарям Хорольщини – Любові Шкурпіт, Ларисі Макобок, Маргариті Січ та Олені Мурашкіній – були вручені грамоти. А завершився День професійного спілкування святковою бібліотечною фотосесією.

День профспілкування

Кiлькiсть переглядiв: 2

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.