Літературно-мистецький ретро-серпантин „Летять роки у вирій понад нами”.

З нагоди цьогВосени, коли чарівниця-осінь вкриває золотом листя на деревах в усьому світі святкують Міжнародний день людей похилого віку.о свята Хорольська центральна публічна бібліотека спільно з Територіальним центром провели літературно-мистецький ретро-серпантин „Летять роки у вирій понад нами”.
З вітальними словами до присутніх звернулися керуюча справами (секретар) виконкому міської ради Галина Михайлівна Козлова та директор Територіального центру Дубик Марина Петрівна.
Ведучі свята Ірина Редька та Світлана Сєннікова висловили свою шану і повагу слухачам Університету третього віку, які пройшли великий віковий і життєвий шлях. Вони запросили присутніх поринути в спогади про неповторні роки своєї молодості, наголосивши на тому, що їм це буде зробити легко, адже видно, що вони молоді душею і очі іскряться посмішками. Протягом заходу демонструвалася, підготовлена бібліотекарем Каріною Мурашко, мультимедійна презентація, в якій звучали пісні молодості гостей свята. А ведучі читали для присутніх поезії українських авторів.
Звичайно, що роки летять бурхливим потоком, а молодість вже далеко за плечима. Та радує те, що наші ветерани не втрачають оптимізму Вони постійно знаходять для себе джерело натхнення жити в гармонії зі своїм віком, радіти кожному прожитому дню та навчилися сприймати життя, як безцінний подарунок долі.
Тож побажаємо всім людям похилого віку жити активно і щасливо. Творіть, вдосконалюйте себе, спілкуйтеся, радійте, усміхайтеся. Хай ваша золота осінь буде щасливою, а доля щедрою на великі й маленькі радощі, на мир і добро.

День людей пох. віку День людей пох. віку-1

Кiлькiсть переглядiв: 3

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.