„Сільська бібліотека: традиції, інновації та перспективи”, заняття Школи професійної майстерності.

20 жовтня 2021 року в Хорольській центральній публічній бібліотеці відбулося заняття Школи професійної майстерності на тему: „Сільська бібліотека: традиції, інновації та перспективи” для працівників бібліотек-філій.

На початку заняття виконуюча обов’язки директора центральної публічної бібліотеки Ірина Редька оприлюднила результати моніторингу, який було проведено з метою узагальнення проведеної роботи бібліотеками громади за 9 місяців цього року; виявлення позитивних та негативних чинників, що впливають на якість обслуговування жителів громади. Також Ірина Володимирівна подякувала бібліотекарям за активну участь юних читачів Грушинської (Чорненька Альона – ІІІ місце), Хильківської (старша група гуртківців клубу „Барвінок” – ІІ місце) бібліотек-філій в обласному турі Всеукраїнського конкурсу „Книга і діти, екологія і світ” та Покровськобагачанської бібліотеки-філії (Мироненко Анна) в обласному конкурсі „Собори душ своїх бережіть” та вручила грамоти для переможців. Також висловила подяку працівникам інших бібліотек-філій, які протягом року залучали своїх юних читайликів до участі в інших конкурсах: „Творчі канікули”, „Я і мої права”, „Незалежна і єдина – моя Україна!”.
Під час ділового спілкування, що проходило у форматі „печа-куча”, бібліотекарі Хорольської громади ділилися своїм досвідом роботи по організації у бібліотеці книжкових виставок „Виставка у бібліотеці: новий погляд на традиційну форму”; по проведенню активних та інноваційних масових заходів для жителів своїх громад „Соціокультурний захід, як засіб рекламної діяльності бібліотеки”; по моделюванню затишного бібліотечного простору „Сучасна бібліотека – місце навчання і розвитку чи територія дозвілля?”; по запровадженню кращих зразків бібліотечної роботи колег з інших бібліотек України у своїй діяльності „Використання інновацій: необхідність у роботі, креативність бібліотекаря чи вимога часу?”.
На кінець заняття завідуюча методично-бібліографічним відділом Галина Устименко підвела підсумки проведеної роботи та окреслила нові завдання для бібліотекарів громади щодо подальшої діяльності бібліотек. І не зважаючи на холодні приміщення бібліотек та карантинні обмеження, бібліотекарі не залишать своїх читачів без уваги і піклування, надаючи їм свої послуги та необхідну інформацію.
Кiлькiсть переглядiв: 41

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.