„Бібліотечний фонд по УДК в каталогах і картотеках книгозбірні. Його актуалізація”, семінар-тренінг

10 червня в Хорольській центральній публічній бібліотеці відбувся семінар-тренінг для бібліотекарів громади, на якому окрім запланованих питань, розглядалися й актуальні на даний час щодо актуалізації бібліотечних фондів.

На початку семінару з інформаційним повідомленням виступила директор бібліотеки Ірина Редька, яка ознайомила бібліотекарів з рекомендаційно-розпорядчими документами щодо формування та актуалізації бібліотечних фондів. Детально зупинилася на Рекомендаціях Міністерства культури та інформаційної політики України щодо актуалізації бібліотечних фондів у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України та Методичних рекомендаціях колег-спеціалістів Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Івана Котляревського. Людмила Панченко, завідуюча відділом комплектування та обробки літератури, розповіла про вилучення і списання з бібліотечних фондів деяких видань, у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України. Завідуюча методично-бібліографічним відділом Галина Устименко проаналізувала виконання плану дій по роботі сільських бібліотек з таблицями УДК під час редагування алфавітних та облікових каталогів.

Під кінець семінару бібліотекарі включилися в бесіду обговорення „Бібліотека: стан діяльності в період воєнного часу”. А також бібліотекарі взяли участь в екзаменаційному тренінгу „Дії бібліотекаря при загрозі або виникненню надзвичайних ситуацій. Знання бібліотечного працівника з охорони праці, пожежної, техногенної та цивільної безпеки”.

В кінці семінару були підведені підсумки та намічений алгоритм дій щодо актуалізації бібліотечних фондів.

Семінар_фонди Семінар_фонди1

Кiлькiсть переглядiв: 37

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.