Поклик отчої землі

3 січня 1939 року в селі Покровська Багачка нинішнього Хорольського району народився Валентин Іванович Посухов. Здобувши середню освіту, навчався на історико-філологічному факультеті Полтавського педінституту. Після його закінчення працював учителем у с. Семиполка Північно-Казахстанської області. Повернувшись на Полтавщину 1965 року, Валентин Посухов віддав близько 40 літ свого життя журналістиці: працював у редакціях Диканської районної газети, обласних газет „Комсомолець Полтавщини” та „Зоря Полтавщини”, обласного радіо, міського тижневика „Полтавський вісник”.

Митець пера регулярно друкується в районних, обласних, республіканських газетах та журналах, є автором книг: „Сім трав біля семи криниць”, „Що повідали назви полтавських річок”, „Міражі золотого віку”, „Земля – берегиня”, які стали результатом його краєзнавчо-дослідницької роботи.

Валентин Іванович Посухов – сучасний український літератор, прозаїк, гуморист, краєзнавець, лауреат обласної журналістської премії імені Григорія Яценка та лауреат премій імені Самійла Величка і Леоніда Бразова.

В честь 75-річчя від дня народження полтавського журналіста та краєзнавця Валентина Посухова 14 січня 2014 року в районній бібліотеці був проведений вечір-портрет „Поклик отчої землі”.

Захід був проведений для учнів 10 та 11 класів Хорольської спеціалізованої школи №1. Бібліотекарі познайомили присутніх з сторінками біографії нашого земляка, журналіста та краєзнавця Валентина Івановича Посухова. Під час заходу звучали легенди з історії Хорольщини, що увійшли в збірку легенд та переказів Валентина Посухова „Сім трав біля семи криниць”.

На закінчення вечора-портрету присутні ознайомилися з переглядом літератури „Земля його скарбів”.

Під час заходу

Кiлькiсть переглядiв: 233

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.