"СВІТОЧУ" - 25

Организатор:
РБК
Дата начала:
16.01
Дата окончания:
16.01
Время начала:
13:00
Время окончания:
16:00
Место проведения мероприятия:
РБК
Описание:

Світоч

Уже 25 років народний аматорський ансамбль пісні та музики „Світоч” міста Хорол несе в люди українську пісню.

Колектив було створено у 1990 році. Його перші кроки творчості були важкими і невпевненими, як перші кроки немовляти, що спиналося на свої ніжки. Але під професійним керівництвом Володимира Олійника, завдяки таланту і наполегливій праці його учасників, їхній любові до української пісні, ансамбль швидко набув майстерності і заслуженої шани від слухачів. „Світоч” впевнено ставав учасником концертів не тільки на хорольській сцені, а й на великих і престижних сценах області та країни, виборюючи своє місце під зорями неабияким талантом і професіоналізмом. Великим визнанням майстерності та артистизму його учасників стало присвоєння аматорському колективу звання „народного” у 1993 році.

16 січня 2016 року в районному будинку культури відбувся ювілейний концерт народного аматорського ансамблю пісні та музики „Світоч” з нагоди 25-річчя створення колективу. Трьохгодинний концерт ледве вмістив половину репертуару колективу. Свято розпочалося яскравими колядками та щедрівками із побажаннями всім хорольчанам, всій українській родині щастя, добробуту, злагоди, миру на нашій рідній Україні.

Cвіточ-1

Ювілейна кількагодинна програма – це не лише кращі твори „Світоча”, це ще й подарунки від колег. Із такою творчою і офіційною місією виступив Дмитро Соколов – директор обласного центру народної творчості та культурно освітньої роботи Полтавської обласної ради. Гостем свята був заслужений артист України Віктор Кавун. Із щирими вітаннями до учасників народного ансамблю звернулися директор і працівники Хорольської центральної районної бібліотеки Оксана Левіна, Ірина Редька, Сєннікова Світлана.

Cвіточ-2

Світоч-25

Заключним акордом свята було виконання духовного гімну України „Молитва за Україну” на музику Миколи Лисенка народними ансамблями „Світоч” та „Джерело” районного будинку культури.

Чотири чоловіки і чотири жінки, ось таким невеликим складом, аматорський ансамбль пісні та музики „Світоч” збирає аншлаги від Хорола до Львова вже чверть століття, і зупинятися на досягнутому цей мистецький колектив не планує. Саме задушевне виконання української пісні в чотири, п’ять, а інколи в шість голосів, заворожує слухачів і дарує їм незабутні зустрічі з прекрасним.

Світоч-3