Хильківська сільська бібліотека

Сільський бібліотекар Семенюта Наталія МиколаївнаСеменюта Н.М.

День Соборності
в Хильківській сільській бібліотеці

Землю вже вкрили сніги, на вікнах з’явилися перші візерунки, а це означає, що настала справжня зима. З собою ця прекрасна пора принесла безліч свят та неймовірний піднесений настрій. Кожен місяць білої красуні багатий на традиційні українські свята: Миколая, Новий Рік, Різдво, Водохреща… А ще, в середині зими – січні, є й державне свято – День Соборності України, яке відзначається 22 січня.

Цього дня з нетерпінням чекали хильківські патріоти, адже сьогодні Україна потребує не аби якої підтримки збоку її народу. Кожен мешканець села чекав, коли на дошці оголошення з’явиться запрошення до сільської бібліотеки на захід, приурочений Дню Соборності України. І ось, коли настав цей довгоочікуваний день, все село ринуло ланцюжком до центра села, а конкретніше – до бібліотеки, щоб поєднати всі свої патріотичні думки в одне ціле та підтримати неньку-Україну.

У бібліотеці на глядачів чекало неймовірно захоплююче свято, яке організувала бібліотекар Хильківської сільської бібліотеки Семенюта Наталія Миколаївна. А допомагали їй у цьому добрі друзі із сільської ради та будинку культури: Шикова Юлія Олександрівна, Деценко Марина Михайлівна та активні учасники клубу за інтересом „Барвінок”: Шинкаренко Альона Юріївна, Шкиль Анастасія та Стеценко Валентина.

Соборність-Хильківка

Традиційно свято розпочалося з Гімну України. Ведучі цікаво розповіли про злуку УНР та ЗУНР, навели безліч фактів та інформації про нашу Батьківщину.

Найбільше вразила відвідувачів сільської бібліотеки віртуальна мандрівка українськими містами та визначними місцями нашої Батьківщини. Дорослі та малеча знайомилися з їхньою історією, нелегкою долею становлення України, як соборної та незалежної держави. Відеофільми для перегляду підготувала бібліотекар СеменютаН.М. за допомогою комп’ютерної техніки, наданої бібліотеці сільською радою.

На закінчення свята з теплими вітаннями та побажаннями до присутніх звернувся сільський голова Марусенко Олександр Дмитрович, а фіналом заходу стала патріотична пісня, яка торкнулася серця кожного присутнього, його душі і розуму. Отже, не дарма зібралася хильківська громада відзначити День Соборності України в цей нелегкий для держави час.

Кiлькiсть переглядiв: 731

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.