Прикрасимо книжковий дім

Хорольська районна бібліотека для дітей взяла участь в обласному конкурсі серед районних (міських) бібліотек для дітей на кращий дизайн та оформлення простору бібліотеки
"Прикрасимо книжковий дім" в номінації "Краща ігрова зона".

Б-ка для дітей, конкурс

Ігрова зона в бібліотеці для дітей


Мови нашої слова - наша музика жива

В бібліотеці для дітей відбулося свято мови, присвячене Дню української писемності та мови, яке відзначається кожного року 9 листопада.У бібліотеці

Це свято важливе для тих, хто пише, читає, вчиться та навчає. Під час заходу мова йшла про заснування Дня української писемності та мови, про заборону української мови та культури. Учні 5 класу Хорольської спеціалізованої школи №1 не просто були слухачами, а приймали активну участь у заході, читаючи вірші про мову та інсценізуючи легенду про виникнення писемності, також поставили сценки „Дівочі вечорниці“ та „Зустріч друзів“.

Свято проведено Ганною Іванівною Устименко, заступником директора по роботі з дітьми спільно з учителем української мови та літератури Людмилою Шалун.

У бібліотеці

У бібліотеці


В дит. б-ці

Цікаві новинки для юних користувачів бібліотеки


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Бібліотеки Хорольського району взяли участь в обласному конкурсі дитячих світлин В об’єктиві – Дитинство приуроченому Року дитячої творчості. Конкурс проводився Полтавською обласною бібліотекою для дітей ім. Панаса Мирного з метою стимулювання творчої, пізнавальної активності юних читачів, популяризації мистецтва фотографії, виявлення цікавих світлин, які відображають життя дітей.
У конкурсі прийняли участь 54 дитини двох вікових категорій: діти віком 12-13 років та діти віком 14-15 років. На конкурс було представлено 69 світлин, 25 з яких стали переможцями районного етапу конкурсу і продовжили боротьбу за призові місця в Полтавській обласній бібліотеці для дітей імені Панаса Мирного.Щасливе дитинство. Слайд-шоу
За результатами підсумків і в першій і в другій вікових категоріях світлини хорольських дітей зайняли перші місця.

Це робота Тимар Вікторії з Бригадирівської сільської бібліотеки і робота Литвиненко Євгена з Тарасівської сільської бібліотеки. Вони нагороджені Дипломами І ступеню управління культури Полтавської обласної державної адміністрації та дитячими енциклопедіями.

Диплом-2Диплом-1Книга-приз

Переможці ж районного етапу конкурсу нагороджені грамотами Хорольського відділу культури, туризму та архівної справи районної державної адміністрації.

Новий рік у хату йде - нам Маланочку веде

24 грудня 2013 року в районній бібліотеці для дітей проведений новорічний ранок „Новий Рік у хату йде – нам Маланочку веде” для учнів 2-А класу Хорольської спеціалізованої школи №1 ( класний керівник Тетяна Данилейко). Ведуча ранку бібліотекар дитячої бібліотеки Людмила Бурчак розповіла дітям про традиції святкування Нового року, про колядки та щедрівки, якими наповнені новорічні свята. Діти відгадували загадки, розповідали вірші, приймали участь в розважальних іграх та отримали новорічні подарунки.

Новий рік


У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнаєш

20 та 27 січня 2014 року бібліотекар абонементу обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів Людмила Бурчак провела народознавчий екскурс „У звичаях, традиціях народу ти душу України пізнаєш“, для учнів 4-А та 3 класів Хорольської спеціалізованої школи №1 (класні керівники Галина Данилейко та Ніна Потапська). Українці вивчають і шанують звичаї та традиції свого народу. Оригінально і цікаво їх описує відомий український народознавець Василь Скуратівський, саме з його розповідями ознайомила дітей бібліотекар Людмила Бурчак. Дітям було цікаво слухати про релігійні свята, народні звичаї і традиції, численні приказки і прислів’я. Під час проведення заходу діти ще раз доторкнулися до духовних витоків культури українського народу.

/Files/images/b-ka_dlya_dtey/PICT0154.JPG

/Files/images/b-ka_dlya_dtey/PICT0151.JPG


Поет, художник, Божий дар – відомий світові Кобзар

Протягом року в районній бібліотеці для дітей буде функціонувати книжкова виставка до 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка „Поет, художник, Божий дар – відомий світові Кобзар“.

На ній представлені книги про життєвий і творчий шлях поета, його поетичні та прозові твори, збірники спогадів про великого Кобзаря, альбом мистецької колекції творів Тараса Шевченка.

Книжкова виставка Т.Г. Шевченко

Кiлькiсть переглядiв: 2451

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.