Свято вулиці Незалежності "Знов світанки твої, мій Хороле, сонце сяйвом мережить своїм"

19 серпня 2017 року центральною районною бібліотекою було проведене свято вулиці Незалежності „Знов світанки твої, мій Хороле, сонце сяйвом мережить своїм”, приурочене 26-ій річниці Незалежності України.

Захід був проведений для працівників установ, що розміщені на вулиці Незалежності , її жителів та активних читачів районної бібліотеки. В рамках заходу презентувалися організації, підприємства, заклади торгівлі, розміщені на вулиці Незалежності. Також увазі присутніх були представлені виставка картин художника Миколи Мазуренка, виставка виробів швейної фабрики „Подоляночка”, чий спеціалізований одяг презентували працівники ЦРБ. Відбувся показ моделей вечірнього, весільного та українського вишитого одягу від весільного салону „Світлана”.

З вітальними словами до присутніх звернулася заступник міського голови Яна Карманська.

З розповідей ведучих Оксани Левіної, Ірини Редьки та Олени Радченко присутні дізналися про історію, сьогодення вулиці та про відомих людей міста, що проживали і проживають зараз на ній. Під час свята відбулася презентація творчості відомих людей, що проживали на вулиці Незалежності: незабутніх в часі поетес Любові Борової та Марії Ульянової, Героя Радянського Союзу Прокопа Федоровича Клепача. У авторському виконанні звучали поезії Людмили Сайно, Таїсії Артюшенко та іскрометний гумор від господаря магазину „ЗУМ” Юрія Базіля, які також живуть і займаються поетичною творчістю на вулиці Незалежності. Протягом свята звучали пісенні вітання у виконанні методиста Хорольського РБК Ольги Бондаренко, ансамблю „Берегиня” Територіального центру, самодіяльних виконавців Олександра Рідкоборода з Міжрегіонального центру, та молодих виконавців Максима Рудича, Марини Мілевської, Дарини Терещенко. Справжньою окрасою свята став виступ переможця районного конкурсу клубів за інтересами „За покликом душі і серця” дитячого колективу „Барвінок” Хильківської бібліотеки-філії. Для присутніх також читали поезії, присвячені святу вулиці Незалежності бібліотечні працівники Світлана Сєннікова та Неля Бурчак.

Кiлькiсть переглядiв: 100

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.