День відкритих дверей "Бібліотека - центр духовного і культурного спілкування користувачів"

28 вересня у переддень Всеукраїнського дня бібліотек у Хорольській центральній районній бібліотеці відбувся святковий вогник для бібліотекарів району в рамках Дня відкритих дверей „Бібліотека – центр духовного і культурного спілкування користувачів”.
З вітальним словом до бібліотекарів звернулися голова Хорольської райдержадміністрації Звірко Лариса Миколаївна, начальник відділу культури і туризму Гунько Ірина Анатоліївна та директор Хорольської централізованої бібліотечної системи Левіна Оксана Володимирівна. Робота найкращих, найактивніших та найкреативніших бібліотекарів району – Рудич Г.Я. (Хвощівська б-ф), Макобок Л.Г. (Наталівська б-ф) – була відмічена Грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Цінними подарунками були нагороджені бібліотекарі Костюківської б-ф – Костюк Н.Г., Бутівецької б-ф – Малюжко Т.О. та Штомпелівської б-ф – Синчук О.Б. Подяки відділу культури і туризму Хорольської райдержадміністрації за активну участь у Всеукраїнських та обласних бібліотечних конкурсах отримали бібліотекарі Тимченко С.М. (Покровськобагачанська сільська бібліотека), Бурлака С.М. (Мусіївська б-ф), Зінченко Г.В. (Ялосовецька б-ф). За добросовісне відношення до роботи подяки були вручені прибиральниці Касинець Н.П. та робітникові Стаднику В.Г.
Протягом дня на відвідувачів бібліотеки та її користувачів чекали цікаві та захоплюючі заходи: бібліодиліжанс „Книжковий дім – на радість всім!”, ін форм-презентація „Бібліотечні святкові витинанки”, бібліотечні посиденьки „Нам без книг ніяк не можна”, бібліокруїз „Від глиняної таблички до електронного видання”, бібліоквест „Будь-ласка, заходьте, скоріше заходьте, усе, що вам треба – шукайте й знаходьте”.
У стінах бібліотеки були організовані виставка-інсталяція „Читай зі смаком”, фото-вернісаж „Крилаті, вухаті, хвостаті читачі” з дитячих конкурсних робіт та арт-виставка „Феї книжкових скарбів”. Для відвідувачів бібліотеки проводилися акції „Стань читачем бібліотеки сьогодні”, „Подаруй бібліотеці книгу”, „Читай! Формат не має значення!”.
На згадку, про цікаво проведений час у бібліотеці, охочі залишали у святковій скринці „комплімент бібліотеці”.

Кiлькiсть переглядiв: 71

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.