Заняття Школи професійної майстерності "Індивідуальність в підходах до вивчення запитів юнацтва та молоді"

Бібліотеки сьогодні – це динамічний сучасний освітній та авторитетний центр з інноваційними бібліотечними технологіями, нетрадиційними формами обслуговування та різноманітними послугами. Формування читача, як освіченого, вихованого, культурного представника сучасного соціуму – одна з головних завдань бібліотечних працівників. Вона складна і необхідна.
А розв’язувати її бібліотекар зможе, використовуючи різні форми і методи індивідуального обслуговування.
Саме індивідуальній роботі з читачами, вивченню їх читацьких вподобань, запитів та інтересів займалися бібліотекарі Хорольщини на занятті Школи професійної майстерності „Індивідуальність в підходах до вивчення запитів юнацтва та молоді”, яке відбулося 19 жовтня.
Для колег із сільських бібліотек та бібліотек-філій Хорольської ЦБС спеціалістами районної бібліотеки Нелею Бурчак, Галиною Устименко, Іриною Редькою були проведені ділове досьє „Індивідуальне бібліотечне обслуговування: імідж та етика професійної поведінки бібліотекаря”, методичний фаст-фуд „Складові якісного обслуговування користувачів”, бібліо-вітраж „Інформаційно-бібліографічне обслуговування окремого читача та облік проведеної роботи”. Цікаво пройшов майстер-клас „Індивідуальна робота з читачами юнацького віку та молоддю”, під час якого своїми напрацюваннями з колегами поділилися: Бурчак Н.Г., бібліотекар юнацького абонементу Хорольської ЦРБ; Синчук О.Б., бібліотекар Штомпелівської бібліотеки-філії; Зінченко Г.В., бібліотекар Ялосовецької бібліотеки-філії; Макобок Л.Г., бібліотекар Наталівської бібліотеки-філії.
Підсумовуючи проведену роботу, бібліотекарі з впевненністю підтвердили, що найголовнішим в індивідуальній роботі з читачами все ж таки повинні бути ввічливість, вихованість, делікатність. Кожен бібліотекар повинен зустрічати своїх читачів з усмішкою на обличчі, з любов’ю в словах, бути для них добрим другом і порадником.

Кiлькiсть переглядiв: 54

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.